10 грудня 2013 року команда юридичної консультації «Юридична клініка» Національного авіаційного університету взяла участь у ІІІ Міжвузівському відкритому дебатному турнірі з прав людини «Правові цінності Європейського союзу», що проходив на базі Навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та внутрішніх військ Національної академії внутрішніх справ.
У турнірі взяли участь чотири команди: команда експериментальної навчальної лабораторії «Правнича клініка» Національного університету «Києво-Могилянська академія», команда НТЦ юридичної клінічної освіти Національної академії внутрішніх справ, команда юридичної клініки Київського національного університету імені Тараса Шевченка та команда юридичної консультації «Юридична клініка» Юридичного інституту Національного авіаційного університету. У команду юридичної консультації «Юридична клініка» ввійшли студентки третього курсу Марія Рощук та Дар’я Бондаренко, які змагалися з командою Київського національного університету імені Тараса Шевченка на тему: «Евтаназія в деяких країнах ЄС – порушення права на життя чи реалізація права на смерть?». Участь у дебатних змаганнях сприяє розвитку лідерства та створенню бази для розкриття інтелектуального потенціалу та ораторського мистецтва майбутніх правників.