9 грудня 2013 року у відповідності до плану проведення методичних семінарів на 2013-2014 навчальний рік, у Юридичному інституті відбувся методичний семінар для наставників на тему «Національно-патріотичне виховання – пріоритетний напрямок виховання майбутніх юристів». Метою даного заходу є надання методичної допомоги наставникам у здійсненні національно-патріотичного виховання студентів.
У роботі семінару взяли участь начальник відділу гуманітарного розвитку та соціальних комунікацій НАУ Олена Калініченко, директор Юридичного інституту Ірина Сопілко, заступник директора по роботі зі студентами Ніна Троцюк, завідувач кафедри теорії та історії держави та права Іван Бородін, старший наставник ЮІ Олена Макеєва, наставники груп та голова профспілки студентів Юридичного інституту Марія Рощук. У ході проведення заходу обговорювалися питання сутності та призначення національно-патріотичного виховання майбутніх юристів, детально було розглянуто зміст Концепції національного виховання студентської молоді, роль особистості наставника у здійсненні національно-патріотичного виховання, а також форми та методи національного виховання студентів. Особливий інтерес у присутніх викликала доповідь Марії Рощук про роль студентського самоврядування у національно-патріотичному вихованні молоді. Такі заходи допомагають сформувати національну і громадянську свідомість студентства, їх національний світогляд з метою формування правової держави в Україні.