27 та 28 листопада 2013 року професор кафедри повітряного і космічного права Юридичного інституту Зоя Боярська провела з учнями 10 класів Спеціалізованої середньої школи № 211 та учнями 10-11 класів Спеціалізованої школи № 210 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва бесіду на тему "Професія юриста в сучасній Україні".
У ході проведення зустрічі зазначено, що в сучасному суспільстві проблема юридичної діяльності надзвичайно актуальна і має величезне практичне значення. Діяльність юриста являє собою основу існування правової системи держави, тому що безпосередньо впливає як на зміст і ефективність правової політики, так і на реалізацію права. Під час бесіди усі присутні звернули увагу на те, що юридична професія має специфічні напрямки діяльності - такі як, слідство, судовий розгляд справ, юридичне консультування, виступи в суді, формування правової позиції, ведення переговорів у зв'язку з укладенням контракту і багато іншого. Зоя Боярська відзначила, що юнаки та дівчата, які обрали професію юриста, повинні мати певні соціальні навички і хорошу шкільну підготовку, що підтверджується при незалежному тестуванні і на вступних іспитах. На завершення бесіди всі присутні були запрошені на профорієнтаційні заходи, які заплановані в Юридичному інституті НАУ.