4 грудня 2013 року к.ю.н., доцент кафедри повітряного та космічного права Юридичного інституту Юрій Корнєєв разом зі студентами групи ПР-401 Оленою Бабенко, Валерією Солод та Інною Раїнчук відвідали Гімназію № 287 м. Києва. Мета візиту - проведення брейн-рингу з права між учнями 11 класу.
Для того, щоб зацікавити якомога більше старшокласників і виявити їх інтелектуальні здібності, гра проводилась у вигляді бліц-опитування, вирішенні правових задач та відгадуванні ілюстрацій. Кожен учасник мав змогу проявити себе з кращої сторони, а також перевірити знання з правознавства. В результаті проведеного брейн-рингу найактивніші учасники отримали дипломи за зайняті призові місця. Студенти надали учням інформацію про правила вступу та умови навчання в навчальному закладі, напрями та спеціальності, за якими проводиться підготовка фахівців, дозвілля та організацію самоврядування студентів, а також роздали інформаційний матеріал, який дає багато відповідей на запитання абітурієнтів. На завершення профорієнтаційного заходу Національний авіаційний університет уклав з Гімназією № 287 м. Києва договір про співпрацю, чим і наблизив абітурієнтів до вибору майбутньої професії.