2 грудня 2013 року Юридичний інститут відзначив Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Активістами ЮІ було проведено акцію «зав’яжи червону стрічку – символ боротьби зі СНІДом» та підготовлено інформативні стінгазети, присвячені «хворобі 21 століття».
До акції приєдналися студенти як Юридичного інституту, так і інших інститутів НАУ, а також викладачі та співробітники ЮІ. Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я. Україна, згідно з доповіддю ООН, у 2005 році посідала 6-е місце в світі за рівнем поширення епідемії ВІЛ/СНІД. Ця проблема стосується кожного, тому давайте будемо пам’ятати про цей день і боротися з цією хворобою разом!