16 та 28 листопада 2013 року к.ю.н., доцентом кафедри конституційного та адміністративного права Юлією Юринець спільно зі студентами першого курсу Василем Юрченко та Ангеліною Вигівською було проведено тематичну бесіду зі школярами 9-х, 10-х, 11-х класів Середньої школи № 168 та Спеціалізованої школи № 20 з поглибленим вивченням французької мови на тему «Обдуманий вибір сьогодні - успішне майбутнє завтра».
Вступне слово Юлії Юринець було присвячено важливості вибору професії та того вищого навчального закладу, який дозволить втілити в життя мрії про успішне майбутнє. Василь Юрченко ознайомив школярів зі структурою Національного авіаційного університету та різноманітністю спеціальностей в ньому, розповів про студентське самоврядування вузу. Ангеліна Вигівська надала інформацію школярам про Юридичний інститут, про життя студентів поза навчальним процесом (творчі гуртки, КВН, студентські фестивалі «Студентська весна» та «Березневі паростки» і спортивні секції). Наприкінці зустрічі зі школярами проведено вікторину «Найкращий знавець права». Учні були розподілені на команди, кожна з яких по закінченні конкурсу була нагороджена сертифікатами та пам'ятними призами.