26 листопада 2013 року відбулася зустріч студентів академічних груп ПР-502М та ПР-403 Юридичного інституту із випускником 2013 року, магістром права, інспектором сектору кадрового забезпечення Броварського МВ ГУМВС України в Київській області, лейтенантом міліції Олегом Лисенко.
Заняття присвячено практичній роботі дільничного інспектора міліції в умовах реформованого кримінального процесуального законодавства та вимогам до кандидатів на посади в органах внутрішніх справ. Олег Лисенко порадив майбутнім випускникам звернути особливу увагу на необхідність ґрунтовного оволодіння навичками роботи на комп’ютері та із документацією. Наприкінці зустрічі лейтенант міліції запросив студентів на співбесіду для працевлаштування до Броварського МВ ГУМВС України в Київській області.