29 листопада 2013 року Юридичний інститут спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України провів Всеукраїнський правовий VIP-турнір серед студентів-правників вищих навчальних закладів України.
Під час відкриття турніру, який традиційно відбувається напередодні Всеукраїнського тижня права, директор Юридичного інституту Ірина Сопілко, голова Координаційної ради молодих юристів України Андрій Бутенко, заступник голови Координаційної ради молодих юристів України Євген Которобай відзначили, що участь студентів - правників в інтелектуальних іграх сприяє формуванню поваги до права, до загальнолюдських і національних цінностей та підвищенню їх правової обізнаності. Участь у турнірі прийняла 21 команда з вищих навчальних закладів з різних регіонів України, зокрема, Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», юридичного факультету Сумського національного аграрного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Вінницького соціально-економічного інституту, Національного університету державної податкової служби України та інші. Змагання відбувалися за правилами гри брейн-ринг: команди повинні були продемонструвати не тільки знання з різних галузей права, а й відповісти на питання, що належать до сфери загальної ерудиції. У результаті напруженої боротьби 3 місце зайняла команда магістрів Національної академії внутрішніх справ, , 2 місце – команда Юридичного факультету ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана». а переможцем турніру стала команда Юридичного інституту Національного авіаційного університету. За правилами турніру команда-переможець зіграє у суперфіналі з командою провідних юристів України під час проведення Всеукраїнського тижня права у грудні 2013 року. Вітаємо наших студентів і бажаємо подальших перемог!