Проведення заходів за участю учнів шкіл та ліцеїв м. Києва в Юридичному інституті стало вже традицією, яка дозволяє майбутнім абітурієнтам зробити правильний вибір професії. Так, 27 листопада 2013 року кафедрою теорії та історії держави і права проведено круглий стіл на тему «Престиж юридичної професії».
Участь у роботі круглого столу взяли учні загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва, а саме: середньої загальноосвітньої школи №46, спеціалізованих шкіл № 220, № 124, № 234 та медично-фармацевтичного коледжу. З привітальним словом роботу круглого столу розпочала директор Юридичного інституту Ірина Сопілко, яка наголосила на універсальності та затребуваності професії юриста. В ході проведення заходу виступи представників різних кафедр Юридичного інституту сприяли розширенню кругозору у молодого покоління щодо побудови правової держави та громадянського суспільства шляхом дотримання принципу верховенства права, посилення правових гарантій населення, підвищення правосвідомості, правової культури та подолання правового нігілізму. Важливість та значущість юриспруденції в сучасному житті продемонстровано показом фрагменту з фільму «Юридичні професії». Студенти групи ПР-105 Наталія Степанківська, Владислав Тодчук, Ганна Паленко, Юлія Ярина, Тетяна Корженівська розкрили зміст та особливості адвокатської, суддівської, прокурорської, нотаріальної та інших видів юридичної діяльності. Наприкінці зустрічі проведено екскурсію в Ангарному комплексі НАУ.