19 листопада 2013 року в СЗШ №259 м. Києва ст. викладачем кафедри конституційного і адміністративного права Ольгою Гусар разом зі студенткою Діаною Саруханян проведено правову вікторину з елементами профорієнтації на тему: «Престиж юридичної професії».
На початку заходу учням була надана інформація про Юридичний інститут НАУ (структуру, напрямки діяльності інституту, спеціалізацію), що доповнювалася цікавою розповіддю студентки про захоплююче студентського життя і роботу студентського самоврядування. Зустріч продовжилася проведенням правової вікторини, яка проходила в три етапи. Учні були розділені на дві команди. В першому етапі за кожну правильну відповідь на запитання з права учасник отримував по 1 балу. Другий етап – «Літературно-правова гра» (по 2 бали за відповідь). За підсумками результатів двох турів було визначено по одному з найактивніших учнів з кожної команди, які проходили в третій тур. В останньому турі було запропоновано уявити себе «майбутнім юристом» і надати правову оцінку життєвій ситуації. Найкраща відповідь оцінювалася в 3 бали. Переможцям за зайняте 1 та 2 місце у вікторині були вручені подяки від директора Юридичного інституту. Наприкінці зустрічі Ольга Гусар відповіла на запитання учнів, які стосувалися порядку подачі документів та вступу в Юридичний інститут Національного авіаційного університету.