25 листопада 2013 року к.ю.н, доцент, професор кафедри кримінального права і процесу Юридичного інституту Олександр Мотлях провів для учнів 11 класів Загальноосвітньої школи №206 Святошинського району м. Києва відкрите заняття на тему: «Місце юридичної науки у розбудові правової держави».
Старшокласники проявили неабияку зацікавленість до запропонованої викладачем теми, оскільки у визначенні шляхів становлення і розвитку України як суверенної демократичної, соціальної, правової держави, а також у формуванні громадянського суспільства, велика роль належить юридичній науці у ВНЗ, головне призначення якої полягає у здійсненні досліджень державно-правових проблем та виробленні пропозицій по вдосконаленню правового регулювання суспільних відносин. У ході спілкування з учнями були підняті питання престижності професії юриста, особливо в сучасних умовах інтегрування України до європейського простору. Родзинкою цієї зустрічі із учнями випускних класів було те, що разом із лектором до школи завітали студенти четвертого курсу Юридичного інституту Катерина Сиротинська та Анастасія Самборська, які змогли своїми аргументованими доказами донести інформацію про Національний авіаційний університет як один із кращих навчальних закладів України. Наприкінці зустрічі старшокласникам було вручено буклети та іншу інформаційно-довідкову продукцію, в якій висвітлено діяльність Національного авіаційного університету та Юридичного інституту.