З метою відзначення Всесвітнього дня дитини, яке з’явилося у 1954 році та відзначається кожного року 20 листопада, з 19 по 21 листопада 2013 року студенти Юридичного інституту Тетяна Сіроченко, Ірина Ткачик, Євгеній Горбенко, Яна Шай під керівництвом асистента кафедри цивільного права і процесу Юлії Белуги провели інформаційні тренінги з учнями 10-11 класів Загальноосвітніх середніх шкіл №46, №229, №52, №98 м. Києва.
Мета проведення заходу - ознайомити учнів з основними положеннями Конвенції про права дитини. Проблема правого захисту родини й дитинства вже тривалий час перебуває в центрі уваги міжнародної спільноти, адже діти потребують особливої уваги внаслідок їхньої вразливості, фізичної та розумової незрілості. Саме тому в 1989 р. ООН затвердила один із важливих документів - Конвенцію про права дитини, в основу якої покладено принципи Декларації прав дитини 1959 р. В Україні ця Конвенція набула чинності з 27 вересня 1991 р. Головні завдання міжнародного документа - забезпечення дітей особливим піклуванням і допомогою, надання необхідного захисту, сприяння родини як основному осередку, у якому росте й виховується дитина. Наприкінці заходу старшокласники продемонстрували свої знання з правознавства та мали можливість прийняти участь у конкурсі «Найкращий знавець Конвенції про права дитини». Переможці були нагороджені дипломами.