19 листопада 2013 року для студентів 2-го та 5-го курсів Юридичного інституту провела лекцію д.ю.н., професор, екс-заступник Генерального прокурора України, Радник віце-прем'єр-міністра України Тетяна Корнякова.
У ході лекції на тему «Наукові основи боротьби зі злочинністю на сучасному етапі», Тетяна Корнякова ознайомила студентів із сучасними методами боротьби із злочинністю, приділивши особливу увагу правопорушенням серед неповнолітніх та молоді. Вона зауважила, що на сучасному етапі дуже важливо є не покарати людину за злочини, а провести профілактичні заходи та не допустити порушення закону. Під час відповіді на численні запитання студентів Тетяна Корнякова привела цікаві приклади із власної прокурорської практики та дала практичні поради студентам щодо побудови власної юридичної кар’єри.