21 листопада 2013 року старший викладач кафедри теорії та історії держави і права Юридичного інституту Ірина Тимкович і студентка групи ПР-201 Вікторія Лабач провели бесіду з учнями 11 класу Середньої загальноосвітньої школи № 180 Дніпровського району міста Києва на тему «Професійне самовизначення сьогодні - твоя успішна кар’єра завтра».
Захід організовано з метою професійного самовизначення старшокласників та спільного обговорення значимості професії юриста в сучасних умовах становлення України як демократичної, соціальної, правової держави. Під час бесіди її учасники розглянули історичні аспекти виникнення і розвитку професії юриста. Було зауважено, що служитель Феміди, юрист, правник – це фахівець в галузі права, на якого з давніх часів покладається відповідальне завдання утверджувати в своїй професійній діяльності принципи законності, гуманізму і верховенства права, здійснювати захист прав та інтересів різних верств населення, сприяти формуванню правосвідомості та правової культури громадян. По завершенню заходу старшокласники ознайомилися з особливостями навчання в Національному авіаційному університеті та Юридичному інституті, перспективами працевлаштування і кар’єрного зростання фахівців-правознавців, з основними етапами вступної кампанії та запланованими в інституті профорієнтаційними заходами, на які вони були запрошені.