19 листопада 2013 року в рамках профорієнтаційної роботи Юридичного інституту, кандидат юридичних наук, доцент кафедри господарського права і процесу Юридичного інституту Валентина Козирєва разом із студентами Оленою Бабенко, Інною Раїнчук, Віктором Святненко завітали до ЗСШ № 72 Святошинського району м. Києва, де провели захоплюючу вікторину з права «Кращий знавець права» між старшокласниками.
Протягом трьох етапів конкурсу учасники дивували своїм досить високим рівнем знань з правових питань, спритністю та винахідливістю. Наприкінці вікторини найактивнішим учасникам були вручені грамоти за правильні відповіді на поставлені запитання. Наприкінці зустрічі було укладено договір про співпрацю з Національним авіаційним університетом та запрошено школярів на Дні відкритих дверей, які проходитимуть в університеті.