19 листопада 2013 року старшим викладачем кафедри конституційного і адміністративного права Юридичного інституту Ігорем Розумом проведено бесіду з учнями 11 класів Середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 62 міста Києва на тему: «Вибір майбутньої професії – важливий крок у житті людини».
Під час зустрічі було розглянуто основні проблеми, що постають перед випускником під час вирішення питання про обрання майбутнього фаху. Наголошено на тому, що правильний вибір майбутньої професії – це запорука забезпечення не лише подальшої затребуваності на динамічному ринку праці, а й насамперед основна складова умова особистого успіху, усвідомлення своєї необхідності в соціумі. В рамках проведення заходу старшокласники отримали також детальну інформацію про історію Національного авіаційного університету, напрями діяльності університету як одного з провідних вищих навчальних закладів, котрий готує майбутніх висококваліфікованих фахівців в галузі цивільної авіації, науково-дослідну роботу Юридичного інституту.