18 листопада 2013 року старшим викладачем кафедри конституційного і адміністративного права Юридичного інституту Ігорем Розумом було проведено зустріч-диспут з учнями 11 класів Середньої загальноосвітньої школи № 258 міста Києва на тему: «Правова освіта як одна з основних форм підвищення рівня правової свідомості суспільства».
Під час зустрічі було розглянуто й обговорено основні завдання та напрями правової освіти в Україні, яка полягає у здійсненні комплексу заходів виховного, навчального та інформаційного характеру, спрямованих на створення належних умов для набуття громадянами обсягу правових знань та навичок у їх застосуванні. Саме ці знання є необхідними для реалізації громадянами своїх прав і свобод, а також при виконанні покладених на них обов'язків. Зосереджено увагу на тому, що основну роль у наданні правової освіти відіграють вищі навчальні заклади, котрі готують фахівців у відповідній галузі знань, чільне місце серед котрих посідає й Національний авіаційний університет. Наприкінці заходу висвітлено питання про основні напрями діяльності Юридичного інституту, його структуру, наукове життя, порядок організації навчального процесу та умови вступу.