З 24 жовтня 2013 р. по 7 листопада 2013 р. доцентом кафедри цивільного права і процесу Юридичного інституту, кандидатом юридичних наук Оленою Іваненко було організовано та проведено низку виїздів студентів 3 курсу до Святошинського районного суду м. Києва.
Мета заходу – закріпити теоретичні знання на практиці. Під час судових засідань студенти мали можливість поспостерігати за роботою судді Катерини Васильєвої на усіх стадіях здійснення судочинства; поспілкуватися із прокурорами, які приймали участь у справах; ознайомитися із роботою судового розпорядника та помічника судді. Крім того, майбутнім юристам на всіх стадіях розгляду справ судом, надавалася кваліфікована правова допомога адвокатом Дмитром Димовим. Такі заходи дають студентам можливість спостерігати неупередженість суду, змагальність судового процесу, оцінити дії сторін та їх представників у залі засідань.