13 листопада 2013 року кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри господарського права і процесу Юридичного інституту Валентиною Козирєвою спільно із студентами 4 курсу Оленою Бабенко, Інною Раїнчук проведено правову вікторину «Кращий знавець права» із старшокласниками ЗСШ № 230 Святошинського району м. Києва.
Правова ерудит-вікторина відбувалася між учнями 11 класу та складалась із 4 етапів: бліц-опитування, розв’язання тестових завдань, вирішення задач, відгадування ілюстрацій. Протягом трьох етапів конкурсу учасники продемонстрували високий рівень правової обізнаності, активність та неабиякий ентузіазм. За результатами правової гри найактивнішим її учасникам вручено грамоти. Наприкінці зустрічі студенти розповіли старшокласникам про умови вступу на підготовчі курси в Інститут довузівської підготовки Національного авіаційного університету, навчальні підрозділи університету, кредитно-модульну систему організації навчального процесу, систему англомовної освіти в університеті, історію створення Юридичного інституту, спеціалізації та освітньо-кваліфікаційні рівні, за якими здійснюється підготовка студентів в інституті, престиж юридичної професії. Результатом профорієнтаційної діяльності стало укладення договору про співпрацю з Національним авіаційним університетом.