13 листопада 2013 року студенти групи ПР-301 Юридичного інституту разом із наставником, старшим викладачем кафедри теорії та історії держави і права Оленою Макеєвою провели у Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 220 круглий стіл на тему „Формування правової культури особистості”.
Під час проведення заходу студенти 3 курсу Анастасія Банах, Ірина Слесар, Ірина Чушенко разом з учнями обговорили проблеми формування правової культури та правової свідомості особистості в Україні. Особливу зацікавленість у школярів викликала доповідь студентки Ірини Слесар на тему «Юридична відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень». Жваву участь у круглому столі також брали старшокласники виступаючи із доповідями на тему „Роль права та правової культури у житті особистості”. Такі заходи формують у майбутніх юристів та школярів високий рівень правової культури та правової свідомості, що є запорукою формування активної громадської позиції та побудови правової держави в Україні.