8 листопада 2013 року в Юридичному інституті вже вдруге стартував студентський проект «День дорослого життя в ЮІ». Мета даного заходу - висвітлити звичайне студентське життя в університеті на прикладі одного дня, що сприятиме формуванню в учнів уявлення про майбутнє студентське життя та вибір майбутньої професії.
Учасниками заходу стали старшокласники загальноосвітніх середніх навчальних закладів міста Києва, а саме: загальноосвітньої cередньої школи № 159, загальноосвітньої cередньої школи № 54, загальноосвітньої cередньої школи №128, спеціалізованої школи № 269, Гімназії «Ерудит», загальноосвітньої cередньої школи № 319 ім. В. Лобановського, Володарської загальноосвітньої школи №1 та студенти Київського професійно-педагогічного коледжу ім. А. Макаренка. Майбутні абітурієнти та студенти коледжу мали можливість відчути себе повноцінними студентами вищого навчального закладу відвідавши заняття згідно складеного для них розкладу: лекцію з навчальної дисципліни «Кримінальне право» (к.ю.н., доцент Багіров С.Р.), судові дебати з «Цивільного процесу» (ст. викладач Білоусов В.М.), практичне заняття з навчальної дисципліни «Криміналістика» (к.ю.н., професор Мотлях О.І.). Останньою в розкладі була екскурсія до Ангарного комплексу Національного авіаційного університету.