7 листопада 2013 року студенти групи ПР-105 Юридичного інституту в супроводі наставника Олександра Чабаха відвідали Державний музей авіації України - найбільший в Україні музей технічного профілю, що знаходиться у Києві поблизу аеропорту «Жуляни». Урочисте відкриття музею присвячене 100-річчю світової авіації та 80-річчю авіації України.
У ході проведення екскурсії студенти ознайомилися з представленими експонатами: гелікоптерами, ракетоносіями, винищувачами, навчально-тренувальними та пасажирськими літаками. Проведений захід сприяв формуванню у студентів почуття гідності, патріотизму, розуміння приналежності до своєї Батьківщини, внесок якої у розбудові як цивільної, так і військової авіації у світовому вимірі займає велику питому вагу.