Протягом жовтня 2013 р. студенти Юридичного інституту разом із наставниками здійснили піші прогулянки по визначних місцях м. Києва. Так, 14 жовтня 2013 р. студенти групи ПР-102 у супроводі наставника Юлії Юринець здійснили прогулянку історико-архітектурними пам’ятками «Святині Подолу».
Маршрут екскурсії включав відвідини церкви Миколи Чудотворця - Української православної Церкви Київського патріархату; «Будинок Петра І » - пам'ятника архітектури XVII - XVIII століть, що функціонує як філія Музею історії Києва; Церкви Успіння Богородиці Пирогощі - спорудженої у Києві біля Подільського торжища; Свято-Вознесенського Флорівського жіночого монастиря; Андріївської церкви - православного храму названому на честь апостола Андрія Первозванного; Михайлівського собору, який споруджений на честь архангела Михаїла - небесного покровителя Києва та Собору Святої Софії - храму, побудованого відповідно до літопису князем Ярославом Мудрим у першій половині XI століття. 22 жовтня 2013 року студенти груп ПР-103, ПР-304 і ПР-502М у супроводі наставників Інни Рощиної та Світлани Циганій побували у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику. Під час екскурсії студенти відвідали Велику Лаврську дзвітницю та Успенський Собор, який є одним з найбільш шанованих святинь православного світу. У ХІ ст. він став першим кам’яним храмом на території монастиря. Окрім цього студенти побували в Монастирських печерах - акральних підземних комплексах, де моляться та вшанувується пам’ять та духовний подвиг печерських подвижників. Проведені екскурсії формують естетичні смаки молодого покоління, підвищують рівень національної свідомості і дозволяють студентам доторкнутися до витоків духовності свого народу.