Аби допомогти учнівській молоді зорієнтуватися у виборі майбутньої професії, 23 жовтня 2013 року старший викладач кафедри теорії та історії держави і права Олександр Чабах провів для учнів 10-го та 11-го класів Бучанської загальноосвітньої школи №1 презентацію Національного авіаційного університету та Юридичного інституту.
Під час заходу старшокласники ознайомились із профілізацією вищого навчального закладу та професіями, за якими здійснюється підготовка фахівців у галузі авіації, структурою університету, умовами вступу до Юридичного інституту, спеціалізація ми та освітньо-кваліфікаційними рівнями, за якими здійснюється підготовка студентів в Юридичному інституті. Наприкінці зустрічі Олександр Чабах запросив учнів взяти участь у круглому столі на тему «Престиж юридичної професії», який буде проведений кафедрою теорії та історії держави і права 27 листопада 2013 року. Проведенні профорієнтаційні заходи в загальноосвітніх навчальних закладах освіти допомагають не лише підготувати учнівську молодь до вибору майбутньої професії, а й формують у старшокласників спрямованість на майбутній професійний успіх.