В рамках підготовки до проведення Тижня права та з метою підтримки наукових та практичних зв’язків із випускниками, в Юридичному інституті 25 жовтня 2013 року відбулася зустріч студентів групи ПР-403 із працівниками Апеляційного суду міста Києва. Своїм досвідом з молодшими колегами поділилися: керівник апарату Апеляційного суду м. Києва - Олег Радченко (випускник ЮІ 2007 року), провідний спеціаліст - Віталій Глушенко (випускник ЮІ 2013 року) та головний спеціаліст відділу кадрової роботи та державної служби - Тетяна Соловйова.
Під час заходу значна увага була приділена питанням якості підготовки фахівців спеціальності «Правознавство» до подальшої діяльності в органах судової системи України, проходження практики студентами в Апеляційному суді м. Києва, організаційного забезпечення роботи Апеляційного суду м. Києва, порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад та формуванню кадрового резерву. На завершення зустрічі Олег Радченко та інші гості поділилися досвідом практичної діяльності в суді та відповіли на запитання студентів, які в основному стосувалися працевлаштування після закінчення ВНЗ. Такі зустрічі сприяють зміцненню зв’язків між випускниками, студентами та науково-педагогічним складом Юридичного інституту у напрямках розвитку науки і освіти, реалізації науково-освітніх програм, працевлаштуванні випускників тощо.