24 жовтня 2013 року відбулася зустріч старшого викладача кафедри повітряного та космічного права Юридичного інституту Євгена Єряшова та студентів 4 курсу Олени Бабенко, Віталія Бойко, Ольги Пінчук, Вікторії Сеник з учнями 11 класу Середньої загальноосвітньої школи №67 м. Києва.
Мета заходу - підвищення ефективності підготовки молоді до усвідомленого вибору професії, а також орієнтування їх на подальше професійне навчання. Під час спілкування з учнями на тему: «Свідомий вибір професії – перший крок до успіху», студенти надали старшокласникам детальну інформацію про напрямки підготовки майбутніх спеціалістів у Національному авіаційному університеті, структуру університету та Юридичного інституту, підготовчі курси, які проводить Інститут доуніверситетської підготовки в НАУ, особливості підготовки висококваліфікованих фахівців за напрямом підготовки «Правознавство» та перспективи їх працевлаштування після закінчення в органах державної влади, судових органах, прокуратурі, адвокатурі та нотаріаті, юридичних відділах авіакомпаній і авіапідприємств. Старшокласники із особливим захопленням та цікавістю задавили питання гостям, адже їм вже зовсім скоро робити свій власний вибір.