22 жовтня 2013 року доцент кафедри кримінального права і процесу Юридичного інституту Інна Рощина разом зі студентами групи ПР-304 Вікторією Меренковою, Аліною Демиденко та Ілоною Земляк у ЗСШ № 54 м. Києва провели для учнів 10 класу відкриту лекцію на тему «Система вищої освіти в Україні».
Старшокласники були ознайомлені з стратегією та сучасними тенденціями розвитку університетської освіти України в контексті Європейського простору вищої школи освіти на період до 2020 року. Наголошено, що Вища школа України готує фахівців із 76 напрямів і 584 спеціальностей, що дозволяє задовольнити потреби всіх сфер суспільного життя країни. Під час лекції зазначено, що Національний авіаційний університет входить до найкращих вищих навчальних закладів України та є одним із найпотужніших авіаційних вищих навчальних закладів світу. Юридичний інститут є одним із структурних підрозділів університету, який готує спеціалістів не тільки у галузях цивільного, господарського, кримінального права, а й у галузі повітряного і космічного права. Наприкінці зустрічі студенти запросили учнів взяти участь у студентському проекті «День дорослого життя в ЮІ» (8 листопада 2013 р.), мета якого - відчути звичайне студентське життя в університеті на прикладі одного дня. Тісна співпраця вищих навчальних закладів із загальноосвітніми середніми навчальними закладами допомагає професійному вихованню молоді та дає можливість майбутнім абітурієнтам реалізувати своє право на освіту.