18 жовтня 2013 року студенти Юридичного інституту взяли участь у V Міжвузівській науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Протидія злочинності: теорія та практика», яка проходила у Національній академії прокуратури України.
Цей науковий захід зібрав представників провідних юридичних вузів України, зокрема: Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Національного університету «Одеська юридична академія», Харківського національного університету внутрішніх справ, Національної академії Служби безпеки України, Національного авіаційного університету, Академії адвокатури України. Окрім студентів, аспірантів та викладачів навчальних закладів, у конференції взяли участь практичні працівники правоохоронних органів. Студентами Юридичного інституту Дар’єю Бондаренко, Вікторією Сеник, Вікторією Гутій на секційних засіданнях висвітлені актуальні проблеми кримінологічного, кримінально-правового, кримінально-процесуального забезпечення протидії злочинності, а також питання реформування правоохоронних органів. За допомогою проведення подібних заходів відбувається налагодження співробітництва між вищими навчальними закладами, обмін досвідом практикуючих юристів та науковців зі студентами.