12 жовтня 2013 року з нагоди відзначення 69-річниці визволення України та 70-річчя визволення міста Києва від фашистських загарбників, студенти групи ПР-101 у супроводі наставника Анфіси Нашинець-Наумової відвідали Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році», який знаходиться у с. Нові Петрівці Вишгородського району на Київщині.
Під час екскурсії студенти ознайомились з пам`ятником воїну-визволителю, оглянули діораму «Битва за Київ. Лютізький плацдарм», обстежили фортифікаційні споруди командного пункту генерала Ватутіна, 5 контрольно-спостережних пунктів, 3 бліндажі, а також зразки бойової техніки часів війни. За своїм історичним значенням Поле битви за Київ, полите кров`ю наших предків, було назване Національним Заповідним. Сьогодні це місце стало святинею нашої держави. Проведений захід сприяв патріотичному вихованню студентів, формування в них патріотизму, пошани до воїнів, яким завдячуємо життям сьогодні.