9 жовтня 2013 року в рамках профорієнтаційної роботи Юридичного інституту старший викладач кафедри теорії та історії держави і права Оксана Миронець провела виховний захід зі школярами Великодимерського середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу на тему: „Профілактика тютюнопаління серед молоді”.
Разом з учителем дисципліни „Охорони здоров’я” А. Бугаєнко та під керівництвом директора Великодимерського НВК Н. Царик було організовано тематичну бесіду, а також перегляд документального фільму „Правда про куріння” у актовій залі школи для учнів 11 (3 класи) та 9-го (4 класи) класів. До уваги присутніх було представлено інформацію про історію тютюнопаління, хімічні елементи складу цигарок, їх небезпечний вплив на здоров’я молоді, а також відеоінтерв’ю спортсменів, лікарів, косметолога, представників органів державної влади та управління, яке показало їх негативне ставлення до тютюнопаління. Наприкінці заходу учні переглянули відеоролик Юридичного інституту та отримали буклети Національного авіаційного університету і Юридичного інституту. Проведення подібних профорієнтаційних заходів у загальноосвітніх навчальних закладах сприяє формуванню правомірної поведінки молоді, є дієвим способом боротьби з тютюнопалінням у молодому середовищі, а також дає можливість школярам визначитись із вибором майбутньої професії.