9 жовтня 2013 року студенти групи ПР-401 Юридичного інституту Олена Бабенко, Інна Раїнчук, Валерія Солод під керівництвом доцента кафедри повітряного та космічного права Юрія Корнєєва в Спеціалізованій школі № 185 ім. В. Вернадського провели правову вікторину «Кращий знавець права».
Інтелектуально-правова гра відбувалася між учнями 11 класу та складалась із 3 етапів: бліц-опитування, вирішення задач, відгадування ілюстрацій. Кожен старшокласник мав можливість проявити свої знання з правознавства, даючи відповіді на поставлені запитання і вирішуючи правові задачі. За підсумками трьох етапів перемогу здобули: Сергій Шарнін (1 місце), Мечислав Янауер (2 місце), Ігор Сіренко (3 місце). Усі переможці були нагороджені грамотами. Наприкінці зустрічі студенти розповіли учням про умови вступу до Національного авіаційного університету та Юридичного інституту, додаткову профілізацію інституту в галузі повітряного і космічного права, стажування в юридичних відділах авіапідприємств і авіакомпаній тощо. Старшокласникам також було надано інформаційні буклети Національного авіаційного університету та Юридичного інституту, що додатково сприяло активності аудиторії при постановці запитань до доповідачів. Результатом профорієнтаційної діяльності стало укладення договору про співпрацю з Національним авіаційним університетом.