За календарем початок жовтня, а це означає, що для студентів 4 курсу Юридичного інституту настав період проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Криміналістика». Так, 7 жовтня студенти групи ПР-405 провели практичне заняття за темою «Огляд місця події» на території Національного авіаційного університету.
На навчальному полігоні студентами відпрацьовувалися практичні навички проведення огляду за правилами Кримінального процесуального кодексу України з використанням криміналістичної техніки. Огляд місця події, як слідча дія, є важливим засобом отримання інформації про розслідуваний злочин. Від якості огляду місця події у багатьох випадках залежить успіх розслідування, оскільки інформація, отримана під час цієї слідчої дії, носить доказовий характер. При цьому нерідко фактичні дані, отримані в результаті огляду, неможливо отримати з інших джерел. Заняття проходило у формі рольової гри, що дозволило студентам отримати наочне уявлення про деякі аспекти роботи правоохоронних органів держави.