30 вересня 2013 року в рамках профорієнтаційної роботи Юридичного інституту професор кафедри теорії та історії держави і права Анатолій Тимченко разом із студентами групи ПР-502М Євгеном Пихнівським та Аліною Заріцькою провели тематичну бесіду зі школярами ЗОШ №187 м. Києва на тему: «Правопорядок – основа організації та діяльності суспільства».
Під час зустрічі старшокласники більш детально ознайомились із поняттям правопорядку, його ознаками, елементами та функціями, а також звернули увагу на важливість ефективної діяльності правоохоронних органів, від якої значною мірою залежить правопорядок, стан безпеки в суспільстві, захищеність прав і законних інтересів громадян. Проведення подібних профорієнтаційних заходів у загальноосвітніх навчальних закладах сприяє формуванню правової поведінки молоді, а також дає можливість школярам визначитись із вибором майбутньої професії.