Метою даного заходу є надання методичної допомоги наставникам груп в плануванні, організації та урізноманітненні виховної роботи в студентських колективах. У роботі семінару взяли участь директор Юридичного інституту Ірина Сопілко, заступник директора по роботі зі студентами Ніна Троцюк, старший наставник Олена Макеєва, директор центру культури і мистецтв НАУ Олена Матвійчук-Юдіна, заступник голови ППОСА НАУ Сергій Степура та наставники груп.
Під час проведення заходу обговорювалися питання особливостей організації студентського дозвілля, ролі науково-просвітницьких заходів у становленні майбутніх фахівців та національно-патріотичних заходів як засобу формування громадянської позиції студента, проблем формування естетичних смаків студентів під час проведення культурно-масових заходів, актуальності проведення спортивно-оздоровчих заходів як запоруки здоров’я та формування здорового способу життя студентів. Проведені заходи сприяють формуванню всебічно розвиненої особистості майбутніх юристів та запобіганню проявам протиправної поведінки у молодіжному середовищі.