Під час проведення лекції студенти мали змогу дізнатися про особливості діяльності адвокатської компанії «Правочин», а також було охарактеризовано основні міжнародні договори в сфері цивільної авіації, особливості адаптації їх положень в українське законодавство, правозастосовчу практику України по застосуванню міжнародних договорів в сфері цивільної авіції та специфіку вирішення судових спорів пов’язану із застосуваням норм міжнародних договорів.
Проведення в Юридичному інституті подібних занять із запрошенням відомих юристів-практиків сприяє підвищенню практичних навиків студентів та становленню відповідної наукової дискусії по тематиці лекції. Наприкінці зустрічі О. Оніщенко побажав студентам професійної самореалізації та якісних здобутків в освітній і науковій діяльності.