Як вже повелося, трішки налякані «мінусятка» нічого не підозрюючи прийшли на екзамен з правознавства…Який звичайно не відбувся (їх очікували зовсім інші випробування). Усе дійство закінчилося знайомством з лідерами та членами студентських організацій.
Неофіційна посвята залишила в пам’яті кожного студента безліч позитивних емоцій, які надихнуть наших першокурсників активно готуватися до Дебюту та Березневих паростків. Бажаємо їм успіхів!