З цієї радісної та урочистої нагоди із привітальним словом виступила директор Юридичного інституту Ірина Сопілко, яка представила науково-педагогічний склад і керівників структурних підрозділів Юридичного інституту та побажала студентам-першокурсникам успішно навчатись і не забувати, що саме освіта та знання є справжнім безцінним надбанням народу, що визначає його потенціал та розвиток на багато десятиліть вперед. Високоосвічені люди - це найцінніший скарб кожної країни, адже саме з них формується еліта держави, якій належить вести незалежну, європейську Україну в майбутнє.
На закінчення урочистої посвяти благословити студентів, відправляючи їх у нелегку, але таку цікаву дорогу – дорогу знань, дорогу до опанування майбутньою професією завітав Преосвященніший Митрофан, єпископ Харківський і Богодухівський. Завершилась традиційна церемонія першокурсників розподілом студентів на групи та представленням наставників академічних груп, які впродовж року будуть допомагати студентам ступати на новий щабель їхнього життя. Саме ці люди пройдуть зі своїми вихованцями весь шлях навчання, від вручення студентського квитка до мантії магістра.