18 червня 2013 року відбулася зустріч науково-педагогічних працівників та студентів Юридичного інституту із суддею Окружного суду м. Хассельхолм (Швеція) Фредріком Бохліном та PR-менеджером Державної ради Франції паном Ксав’є Кайоном. Мета візиту - обговорення Проекту Twinning «Підвищення ефективності та якості управління адміністративних судів в Україні».
Проект Twinning «Підвищення ефективності та якості управління адміністративних судів в Україні» запроваджено в Україні з 1 жовтня 2011 року по 30 вересня 2013 року, основною метою якого є підвищення функціональної якості адміністративних судів шляхом розвитку їх функціональних можливостей і впровадження передової європейської та світової практики, і таким чином зміцнення верховенства права в Україні. Під час заходу українські та європейські фахівці поділилися досвідом щодо інституту суддівського самоврядування у державах-членах Європейського Союзу та Україні, а також обговорили шляхи вдосконалення суддівського самоврядування в Україні. Після зустрічі іноземні гості Фредрік Бохлін та пан Ксав’є Кайон відвідали музей Національного авіаційного університету та навчальний ангар. Поширення інструменту Twinning на Україну свідчить про важливе значення, що надається поглибленню інтеграції України та Європейського Союзу.