Протягом травня 2013 року студенти груп ПР-101, ПР-102, ПР-103, ПР-402, ПР-403 Юридичного інституту у супроводі наставників відвідали Національний музей народної архітектури та побуту України, розташований просто неба на південній околиці міста Києва поблизу селища Пирогово.
Під час екскурсії присутні дізналися про історію створення музею, ознайомилися з його архітектурними та мистецько-побутовими експонатами XVI–XX століть, садибами з сільськими хатами і господарськими будівлями, згрупованими відповідно до особливостей побудови поселень того чи іншого історико-етнографічного і географічного регіону України – Полісся, Поділля, Карпат, Наддніпрянщини, Полтавщини, Південної України. Студенти групи ПР-304 у супроводі наставника Ганни Грабовської відвідали Ботанічний сад імені Гришка М., який входить до природно-заповідного фонду України та є дивовижним в будь-яку пору року, а особливо на початку травня, коли цвіте бузок та магнолії. 30 травня 2013 року студенти груп ПР-201 та ПР-202 у супроводі наставника Олени Макеєвої відвідали парк „Київ в мініатюрі”, що знаходиться в мальовничому місці на березі Дніпра в Гідропарку. У міні містечку майбутні юристи побачили міні-Хрещатик з Майданом Незалежності, міні-Дніпро, що перетинає чотири головних мости: Московський, Пішохідний, Метро та Південний. У парках та скверах міні-Києва розташувались пам’ятники найбільш відомих діячів культури, політики та мистецтва України, Андріївська церква, Собор святої Софії, Верховна Рада України, Секретаріат Президента, Національний банк України, аеропорт „Бориспіль”, Донбас- арена та інші. Екскурсії до музеїв та заповідників формують естетичні смаки студентів, почуття національної гідності та гордості за нашу Україну.