25-27 травня 2013 року в м. Києві проходив шостий щорічний Молодіжний форум стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA: «Від ідеї до дії». Головна мета цієї Програми виявлення, відбір та підтримка в Україні талановитої молоді та заохочення її до генерування прогресивних наукових ідей, а також окреслення шляхів втілення їх в життя.
Однією з переможниць конкурсу стала студентка Юридичного інституту Олександра Веденьєва. Вона успішно пройшла всі відбіркові тури в рамках Програми, і стала стипендіаткою, а також отримала гарні можливості для особистого розвитку, найбільш успішного наукового становлення та розширення загального кругозору. Величезне зацікавлення учасників форуму викликали виступи його фундатора Віктора Пінчука, Першого віце-прем’єр-міністра України Сергія Арбузова та відомого японського фізика-теоретика, футуролога Мічіо Каку. Завдяки Стипендіальній програмі «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука відбувається формування і становлення нового покоління, інтелектуальної та ділової еліти України.