В рамках святкування Всесвітнього Дня авіації та космонавтики та до відзначення 80-річчя НАУ, 22 квітня 2013 року студенти групи ПР-201 та ПР-202 в супроводі наставників Олени Макеєвої та Ірини Слободської відвідали Державний музей авіації, що розташований в Жулянах.
Під час екскурсії студенти ознайомилися з експозиціями музею, що налічує близько 70 літаків і вертольотів, розширили свій кругозір знань з історії авіації, побачивши зразки авіаційного озброєння, відвідали пілотські кабіни літака Іл-62 і вертольота Мі-8 та посиділи за штурвалом, уявивши себе командирами повітряного судна. Відвідання музею авіації є дуже корисним для сучасного молодого покоління, адже знання з історії вітчизняної авіації формують почуття корпоративної культури студентів НАУ, патріотизму та гордості за нашу державу.