16-19 квітня 2013 року у м. Харкові в Національному університеті «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство» у 2012/2013 навчальному році.
Учасниками олімпіади стали представники 56 вищих навчальних закладів з усіх регіонів України. Національний авіаційний університет представили студенти Юридичного інституту: Олександра Веденьєва (група ПР–501М), Ірина Мазур (група ПР-405), Катерина Гуменюк (група ПР–405). Також участь у роботі олімпіади взяла Вікторія Зуєва - координатор зі студентської наукової роботи Юридичного інституту. Олімпіада проходила у 2 тури: командний та індивідуальний. За результатами командного туру були визначені 30 студентів з найкращим рейтингом, які і стали учасниками індивідуального туру. Команда студентів Національного авіаційного університету отримала іменні сертифікати за активну участь у роботі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство» у 2012/2013 навчальному році.