20 квітня 2013 року студенти та співробітники Юридичного інституту відвідали Київський міський будинок дитини «Берізка», в якому подарували його вихованцям дитячі іграшки та пофарбували дитячий майданчик.
Покинуті діти – одна з найбільших проблем сучасної України. Сьогодні велика кількість організацій та підприємств намагаються внести свій вклад у допомогу таким дітям. Юридичний інститут Національного авіаційного університету не є винятком. Будинок дитини "Берізка" є єдиним спеціалізованим закладом медико-соціальної реабілітації для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без батьківського піклування, з органічними ураженнями нервової системи та для дітей народжених ВІЛ-інфікованими матерями, ВІЛ/СНІД хворих дітей. Студенти, викладачі та співробітники Юридичного інституту завжди раді допомагати дітям, позбавленим батьківського піклування.