22 квітня 2013 року в рамках профорієнтаційної роботи Юридичного інституту завідувач кафедри цивільного права та процесу Наталія Філик разом із студентами 5 курсу спеціалізації «Цивільне та трудове право» Сергієм Іванюком та Анастасією Жилковою зустрілися зі школярами Приватного загальноосвітнього навчального закладу «Гімназія «Апогей».
Для учнів 10-11 класів було проведено олімпіаду з правознавства, продемонстровано презентацію Юридичного інституту та дано відповіді на питання абітурієнтів з правової тематики. За результатами проведеної олімпіади кращіх знавців права було нагороджено грамотами директора Юридичного інституту. За допомогою проведення подібних заходів відбувається налагодження тісної співпраці між Юридичним інститутом та загальноосвітніми навчальними закладами в рамках програми «безперервної освіти», а також удосконалюється процес професійного і соціального самовизначення школярів в інтересах особистості та суспільства.