18 квітня 2013 року для студентів 3-го курсу Юридичного інституту доцент кафедри цивільного права і процесу Олена Іваненко спільно з суддею Рівненського районного суду Юлією Тущенко провели бінарне заняття з цивільного процесу на тему: "Перегляд судових рішень Верховним судом України".
В ході проведення активної дискусії студенти були ознайомлені із особливостями складання процесуальних документів, специфікою перегляду Верховним судом України судових рішень, повноваженнями Верховного суду України з перегляду судових рішень у цивільних справах, судовою практикою тощо. Зустріч студентів із практикуючими юристами – частина дидактичного підходу, коли студенти-юристи зосереджуються на реальних проблемах юридичної практики та вирішуючи їх формують свої професійні і особисті якості як майбутніх юристів. Відтак, подібні зустрічі допомагають їм краще обрати найоптимальнішу для них роль в юриспруденції.