17 квітня 2013 року студенти Юридичного інституту разом із старшим викладачем кафедри цивільного права і процесу Наталією Воробйовою відвідали середню загальноосвітню школу № 229 м. Києва, де провели судові дебати, які є однією із складових навчального процесу у вищих навчальних закладах.
Судові дебати - це частина судового розгляду, в якій студенти, які беруть участь у справі, у своїх промовах підводять підсумки своїх пояснень, дають оцінку дослідженим доказам, наводять власну точку зору щодо того, яким повинен бути результат розгляду та вирішення справи. Основне завдання учасників – розібратись в уявній спірній ситуації і довести судові правильність позиції своєї сторони. В рамках проведення заходу старшокласники також отримали детальну інформацію про умови вступу до Національного авіаційного університету та Юридичного інституту, а студенти поділилися враженнями від навчального процесу із майбутніми абітурієнтами. Проведення заходів відповідної форми має важливе значення в рамках закріплення практичних навичок майбутніх юристів, а абітурієнтам надають можливість визначитися з вибором майбутньої професії.