8 квітня відбулось засідання Центру медіації Юридичного інституту. Цього разу студенти спільно з дирекцією обговорили важливі проблеми, властиві сучасному суспільству.
Євгеній Оськін (група ПР-301) у доповіді «Особливості спілкування учасників навчального процесу у ВНЗ» підкреслив, що спілкування перетворилося в наш час на одну з найактуальніших проблем у теоретичному і практичному аспектах, у тому числі й між учасниками навчального процесу вищої школи. Доповідач виокремив найпоширеніші причини виникнення конфліктів у відносинах «викладач-студент» та шляхи їх подолання, звернувши увагу на шанобливе ставлення один до одного. Євгеній Семиразум (група ПР-301) досліджуючи питання «Толерантність як запорука людяності» зауважив, що толерантність, під якою розуміють терпимість до чужого способу життя, поведінки, звичаїв, допомагає людям краще оцінювати власні вчинки, дає розуміння того, як розв’язати конфлікт мирним шляхом, визначає моральний, суспільний і демократичний розвиток суспільства. Олександр Беспалов (група ПР-304) у доповіді «Від екології душі до екології природи» зробив акцент на тому, що кожній людині обережно, чутливо, з любов’ю слід ставитися не лише до іншої людини, а й до природи. Оскільки ставлення до природи є ознакою моральності й мірилом рівня культури людини, сприяє збереженню безпечного довкілля. Ознайомитися докладно з доповідями студентів можна в рубриці «Молодь і закон» на сайті Юридичного інституту: www.law.nau.edu.ua.