21 березня 2013 року в Юридичному інституті Національного авіаційного університету відбувся День відкритих дверей. До Юридичного інституту завітали понад сто двадцять учнів-старшокласників шкіл міста Києва.
З вітальними словами до гостей звернулися студенти-ведучі заходу Анна Лейник та Сергій Пронченко. Продовженням заходу стало знайомство абітурієнтів з директором Юридичного інституту Іриною Сопілко, яка розповіла гостям про основні напрямки та спеціалізації, за якими здійснюється підготовка, наукове життя студентів, зауважила на додатковій профілізації у галузі повітряного і космічного права, а також познайомила усіх присутніх із керівним науково-педагогічним складом інституту. Захід продовжився у Залі судових засідань, де студенти-старшокурсники провели судові дебати з кримінального процесу, в яких продемонстрували свою майстерність та набуті знання. Після судового засідання відчути себе криміналістами абітурієнти мали змогу в криміналістичній лабораторії, в якій їм були представлені сучасні технічні засоби складання портрету за зовнішніми ознаками опису людини, а також надана консультація і практична допомога по складанню загальної і допоміжної дактилоскопічної формули по 10-ти пальцевій системі. Дирекція Юридичного інституту бажає успіхів абітурієнтам при виборі майбутньої професії, адже щоб знати, куди йти навчатись, треба володіти інформацією, щоб володіти інформацією, треба багато знати, щоб багато знати, потрібно мріяти про це, щоб мріяти, треба вірити, що твоя мрія обов’язково здійсниться.