16 березня 2013 року на запрошення Київського університету права НАН України команда Юридичного інституту у складі Павла Горецького та Олександра Сазонова взяла участь у II шаховому турнірі серед студентів-правників, присвяченому пам’яті всесвітньо відомого вченого, академіка В.М. Корецького.
Турнір вийшов напруженим у спортивному плані, адже наші студенти боролися за перемогу з майстрами спорту та кандидатами у майстри спорту. Гідні суперники зробили цю гру ще більш азартною і захоплюючою. Проведений захід, за участю студентів-правників ще раз підтвердив, що представники фондової спільноти — гарні стратеги і тактики.