18 березня 2013 року в рамках профорієнтаційної роботи Юридичним інститутом було проведено круглий стіл на тему «Формування правової культури особистості» в спеціалізованій школі № 165 міста Києва.
У роботі круглого столу взяли участь старший викладач кафедри теорії та історії держави і права Олена Макеєва, педагог-організатор спеціалізованої школи № 165 Тетяна Плахотник, студенти 2 курсу Юридичного інституту Юлія Козацька, Марія Рощук, Ірина Чушенко, Наталія Лапа та учні 10-11-х класів. У ході заходу обговорювалися питання сутності та соціальної цінності права, поняття та джерела формування правосвідомості та правової культури особистості, ролі держави та громадських організацій у формуванні правової культури молоді, правової культури особи як засобу попередження правопорушень у молодіжному середовищі. Під час зустрічі учні також отримали інформацію про переваги навчання у Національному авіаційному університеті, зокрема Юридичному інституті. На завершення зустрічі старшокласники отримали запрошення для участі у турнірі з правознавства «Правовий Олімп» та Дні відкритих дверей, що відбудуться у Юридичному інституті 21 березня 2013 року.